Medarbejdere

Navn Titel Enhed E-mail Tlf. Bygning
Ellen Als Ellen AlsProgram DirectorDTU Learn for Lifeelals@dtu.dk45 25 61 37Bygn. 421
Karina Rothoff Brix Karina Rothoff BrixDirektørDTU Learn for Lifekarbri@dtu.dk45 25 61 15Bygn. 421
Aya Lind Fynsk Aya Lind FynskKoordinatorDTU Learn for Lifeyalfy@dtu.dkBygn. 421
Andy Gausemel Andy GausemelTechnical Support & Web DeveloperDTU Learn for Lifeagau@dtu.dk45 25 61 30Bygn. 421
Stephane Guerraz Stephane GuerrazDevelopment ManagerDTU Learn for Lifestegue@dtu.dkBygn. 421
Anne Sophie Helweg Anne Sophie HelwegProgram CoordinatorDTU Learn for Lifeansohe@dtu.dk45 25 61 14Bygn. 421
Jakob Holst Jakob HolstExecutive DirectorDTU Learn for Lifejhols@dtu.dk45 25 61 19Bygn. 421
Anne Malberg Horsager Anne Malberg HorsagerProgram DirectorDTU Businessanmaho@dtu.dk21 90 67 10Bygn. N/A
Maria Ingeman Maria IngemaneMBA Program Coordinator & CoachDTU Learn for Lifemain@dtu.dk45 25 61 16Bygn. 421
Lars Henrik Jensen Lars Henrik JensenProject Manager – MedTechDTU Businesslaheje@business.dtu.dkBygn. 421